Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
Shangri-La Bosphorus, Istanbul
*****
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

Sinan Pasa Mah. Hayrettin Iskelesi Sok. No:1 Besiktas, 34353, Istanbul, Besiktas, Turecko
Language/Jazyk:
Shangri-La Bosphorus, Istanbul impression Rychlý popis
Shangri-La Bosphorus, Istanbul se nachází mezi palácem Dolmabahce a námořním muzeem na evropském pobřeží Bosporu. Tento luxusní hotel nabízí krytý bazén, lázně CHI, The Spa a elegantně zařízené pokoje s moderním vybavením.
Všechny pokoje mají vysokorychlostní internet zdarma, moderní interiér s asijskými prvky, high-tech produkty, TV s plochou obrazovkou, dokovací stanici pro iPod a mramorovou koupelnu s podlahovým vytápěním a toaletními potřebami Bvlgari.
Restaurace IST TOO podává vybrané pokrmy světové kuchyně, včetně japonské, středomořské, turecké i kuchyně jihovýchodní Asie. Shang Palace připravuje speciality čínské kuchyně. Lobby Lounge je ideálním místem pro shlédnutí speciálního vystoupení čajového mistra Kung-Fu a pro ochutnání více než 100 druhů čínských čajů a pečiva.
Shangri-La Bosphorus provozuje lázně CHI, The Spa zahrnující vyhřívaný krytý bazén, saunu, tradiční tureckou lázeň, vířivku a parní lázně. K dispozici jsou také vlastní lázeňská apartmá.
Trajektový přístav ve čtvrti Besiktas je od hotelu vzdálený jen pár kroků, náměstí Taksim do 2 km a a Atatürkovo letiště 27 km. U hotelu lze zdarma využívat soukromé parkoviště.

Důležité informace
Upozorňujeme, že při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou při rezervaci.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 15:00
 • Odjezd: 12:00
 • Class: 5 hvězdič
 • Type: Hotel
 • Rooms: 186
 • Hotel Chain: Shangri-La Hotels & Resorts
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB
 • Soukromé parkoviště
 • Gourmet
 • Romance/Líbánky
 • Spa/Relax
 • Luxury
Služby

Fotografie

Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 1
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 2
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 3
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 4
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 5
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 6
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 7
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 8
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 9
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 10
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 11
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 12
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 13
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 14
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 15
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 16
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 17
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 18
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 19
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 20
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 21
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 22
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 23
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 24
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 25
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 26
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 27
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 28
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 29
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 30
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 31
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 32
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 33
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 34
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 35
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 36
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 37
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 38
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 39
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 40
Shangri-La Bosphorus, Istanbul photo 41

Rooms

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi  
Tento prostorný pokoj má luxusní zařízení a francouzský balkon s výhledem na atrium. Patří k němu velká mramorová koupelna se samostatnou vanou a sprchou. Tyto pokoje se nachází v 1. až 5. patře.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Minibar, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Satelitní programy, Skříň/Šatna, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 60 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: € 241.06 ... € 475.20; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na město (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na město Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na město  
Tento prostorný pokoj s luxusním nábytkem má moderní interiér a výhled na dynamické panorama Istanbulu. Patří k němu velká mramorová koupelna s vanou a sprchou. Tyto pokoje se nachází v 1. až 5. patře.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Minibar, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Satelitní programy, Skříň/Šatna, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana nebo sprcha, Výhled na město, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: € 273.19 ... € 567.00; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a částečným výhledem na Bospor (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a částečným výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a částečným výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a částečným výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a částečným výhledem na Bospor  
Pokoje Deluxe s výhledem na Bospor mají útulný interiér a moderní zařízení s částečným výhledem na Bospor. Patří k němu velká mramorová koupelna s vanou a sprchou. Tyto pokoje se nachází v 1. až 4. patře.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Minibar, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: € 314.50 ... € 615.60; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Bospor (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Premier s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na Bospor  
Tento prostorný pokoj s luxusním nábytkem a moderním interiérem má výhled na Bospor. Patří k němu velká mramorová koupelna s vanou a sprchou. Tyto pokoje se nachází v 1. až 4. patře.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Minibar, Psací stůl, Rychlovarná konvice, Satelitní programy, Skříň/Šatna, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana nebo sprcha, Výhled na moře, Žehlicí potřeby
Max persons: 2
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed   nebo  2x Single bed(s) bed

Cena: € 397.12 ... € 712.80; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a výhledem na Bospor (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi)
 Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a výhledem na Bospor  
Tento prostorný, luxusně zařízený pokoj má moderní interiér a francouzská okna s výhledem na Bospor. Francouzské okno se otevírá na prostornou terasu s výhledem na Bospor. Pokoj má také velkou mramorovou koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou. Tyto pokoje se nacházejí v 5. patře.

Room facilities: Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Minibar, Psací stůl, Přezůvky, Rychlovarná konvice, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Sprcha, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Výhled na moře, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: € 605.88 ... € 1123.20; select dates below to get current rates.

Apartmá Executive (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Apartmá Executive Apartmá Executive Apartmá Executive Apartmá Executive  
Toto apartmá se nachází se v 1. až 4. patře a nabízí ložnici, oddělený obývací pokoj a částečný výhled na Bospor. Z jedné ložnice se otevírá částečný výhled na Bospor.

Room facilities: DVD přehrávač, Další toaleta, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Minibar, Posezení, Pro alergiky, Psací stůl, Rychlovarná konvice, Satelitní programy, Skříň/Šatna, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana nebo sprcha, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 80 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: € 514.08 ... € 907.20; select dates below to get current rates.

Bosphorus apartmá Deluxe (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Bosphorus apartmá Deluxe Bosphorus apartmá Deluxe Bosphorus apartmá Deluxe Bosphorus apartmá Deluxe Bosphorus apartmá Deluxe Bosphorus apartmá Deluxe  
Toto prostorné apartmá má luxusní zařízení, moderní interiér a celoplošná okna s výhledem na Bospor. Jeho součástí je obývací pokoj a samostatná koupelna. Tato apartmá se nachází v rozích 3. a 4. patra.

Room facilities: DVD přehrávač, Další toaleta, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Minibar, Posezení, Pro alergiky, Psací stůl, Rychlovarná konvice, Satelitní programy, Skříň/Šatna, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Výhled na moře, Zvuková izolace, Žehlicí potřeby, Župan
Max persons: 2
Velikost místnosti: 110 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: € 1285.20 ... € 2635.20; select dates below to get current rates.

Dvoupodlažní apartmá s výhledem na Bospor (Apartmá)
Dvoupodlažní apartmá s výhledem na Bospor Dvoupodlažní apartmá s výhledem na Bospor Dvoupodlažní apartmá s výhledem na Bospor Dvoupodlažní apartmá s výhledem na Bospor Dvoupodlažní apartmá s výhledem na Bospor  
Toto apartmá s velkými celoplošnými okny nabízí výhled na palác Dolmabahce, Kiz Kulesi (Dívčí věž) a historickou část města. Všechny pokoje jsou světlé a vzdušné, mají obývací část a malou trasu ve spodním patře a ložnici v horním.

Room facilities: Budík, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Minibar, Posezení, Povlečení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Rychlovarná konvice, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Terasa, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana, Venkovní nábytek, Výhled do zahrady, Výhled na moře, Výhled na město, Žehlicí potřeby
Max persons: 2
Velikost místnosti: 100 m²
Postele: 1x Extra-large double bed(s) (Super-king size) bed

Cena: € 780.30 ... € 1339.20; select dates below to get current rates.

Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a částečným výhledem na Bospor (Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí)
Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a částečným výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a částečným výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a částečným výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a částečným výhledem na Bospor Dvoulůžkový pokoj Grand Premier s manželskou postelí a částečným výhledem na Bospor  
Pokoj v 5. patře s terasou a s částečným výhledem na Bospor a most spojující Evropu s Asií.

Room facilities: Budík, Dokovací stanice pro iPod, Fén, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kávovar, Minibar, Povlečení, Psací stůl, Přezůvky, Ručníky, Rychlovarná konvice, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Terasa, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Trezor, Vana nebo sprcha, Venkovní jídelní kout, Venkovní nábytek, Výhled, Žehlicí potřeby
Max persons: 2
Velikost místnosti: 42 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: € 488.93 ... € 820.80; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

B
W Istanbul - Special Class @ 0,3 km
5* Hotel
C
Turkuaz Suites Bosphorus @ 0,6 km
Hotel
G
Swissotel The Bosphorus Istanbul @ 0,8 km
5* Hotel
H
Cheya Besiktas Hotel & Suites @ 0,9 km
Penzion
J
The Ritz-Carlton, Istanbul @ 1,4 km
5* Hotel
K
Mercure Istanbul Taksim @ 1,4 km
4* Hotel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading